Jak postupovat, když si chci koupit či pronajmout nemovitost?

Dle vašich požadavků pro Vás vyhledáme vhodnou nemovitost v celé ČR. Všechny vyhovující nemovitosti vám obratem zašleme na e-mail. Bude-li se vám některá z nemovitostí líbit, zajistíme vám prohlídku s naším zástupcem.

Kompletně zorganizujeme koupi či pronájem Vámi vybrané nemovitosti a zajistíme všechny potřebné smlouvy k prodeji nebo pronájmu nemovitosti. V případě potřeby Vám najdeme nejvhodnější způsob financování.

Pomůžeme Vám při jednání s bankou ohledně vyřizování hypotéky nebo úvěru ze stavebního spoření a zajistíme úschovu finančních prostředků dle přání klienta. Také Vás zastoupíme při jednání na katastrálním úřadě, stavebním a bytovém družstvu či jiných institucích.

Dále Vám pomůžeme zajistit znalecký tržní odhad nemovitosti pro potřeby úvěrového řízení, výpis z listu vlastnictví, snímek z katastrální mapy. Samozřejmostí je i součinnost u přepisů elektřiny, plynu, vody a vyhotovení předávacího protokolu ke kupované či pronajímané nemovitosti. Také zajistíme její včasné a řádné předání