Jaký je postup, když si chci koupit či nemovitost?

Dle vašich požadavků vyhledáme vhodnou nemovitost v celé ČR. Všechny vyhovující nemovitosti vám obratem zašleme na e-mail. Bude-li se vám některá z nemovitostí líbit, zajistíme vám prohlídku s naším zástupcem.

Kompletně zorganizujeme koupi či pronájem vámi vybrané nemovitosti a zajistíme všechny potřebné smlouvy k prodeji nebo pronájmu příslušné nemovitosti. V případě potřeby vám pomůžeme najít nejvhodnější způsob financování.

Pomůžeme vám při jednání s bankou ohledně vyřizování hypotéky nebo úvěru ze stavebního spoření a zajistíme úschovu finančních prostředků dle přání klienta.Také vás zastoupíme při jednání na katastrálním úřadě, stavebním a bytovém družstvu či u jiných příslušných institucích.

Dále vám pomůžeme zajistit znalecký tržní odhad nemovitosti pro potřeby úvěrového řízení, výpis z listu vlastnictví, snímek z katastrální mapy. Samozřejmostí je i pomoc s přepisem elektřiny, plynu, vody a připravení předávacího protokolu ke kupované či pronajímané nemovitosti. A nakonec zajistíme její včasné a řádné předání.