Vážená klientko, vážený kliente,

děkujeme, že jste navštívili internetové stránky naší realitní kanceláře. Tímo Vás, na nich srdečně vítáme a věříme, že najdete služby, které hledáte.

Naše realitní kancelář je stále se rozvíjející firma s patnáctiletou praxí a zkušenostmi na realitním trhu. Prioritou naší realitní kanceláře je nabízet kvalitní profesionální služby a servis, společně s individuálním přístupem ke každému našemu klientovi a tím mu zaručit maximální spokojenost. Nabízíme tedy osobní přístup a ochotu se Vám, vždy individuálně věnovat. Tím se snažíme všem našim zákazníkům v co nejvyšší možné míře ulehčit od jejich starostí spojených s prodejem, pronájmem, koupí, financováním či jinými operacemi s nemovitostmi.

Zabýváme se realitní činností, zprostředkovatelskou činností, zprostředkováním úvěrů, komplexním pojištěním, zprostředkováním odhadů nemovitostí – včetně tržního ohodnocení, geometrických plánů, zajistíme rekonstrukce a vyklízení nemovitostí, ohodnocení nemovitostí pro dědické nebo soudní řízení. Při naší práci využíváme nejen vlastní vědomosti, ale opíráme ji o bohaté zkušenosti s námi spolupracujících právníků, profesionálních finančních poradců a dalších realitních kanceláří.

Rádi pro Vás, pracujeme, protože nás to baví.

Bc. Ladislav Fajmon