Vážená klientko, vážený kliente,

děkuji, že jste navštívili webové stránky mojí realitní kanceláře. Tímto Vás, na nich srdečně vítám a věřím, že najdete všechny služby, které hledáte.

Moje realitní kancelář je stále se rozvíjející firmou s mnohaletou praxí a zkušenostmi na realitním trhu. Prioritou mé realitní kanceláře je nabízet kvalitní profesionální služby a servis, společně s individuálním přístupem ke každému klientovi a tím mu zaručit maximální spokojenost. Nabízíme tedy osobní přístup a ochotu se Vám, vždy individuálně věnovat. Vždy se snažím všem zákazníkům v co nejvyšší možné míře ulehčit od jejich starostí spojených s prodejem, pronájmem, koupí, financováním či jinými transakcemi s nemovitostmi.

Zabývám se kompletní realitní činností, zprostředkováním úvěrů, zprostředkováním odhadů nemovitostí – včetně tržního ohodnocení k úvěrům, geometrických plánů, zajistím rekonstrukce a vyklízení nemovitostí, ohodnocení nemovitostí pro dědické nebo soudní řízení. Při své práci využívám nejen vlastní vědomosti, ale opírám ji o bohaté zkušenosti právníků, s nimiž spolupracuji, profesionálních finančních poradců, zpracovatelů PENB, geodetů, aj.

Rád pro Vás, pracuji, protože mně to baví.

🙂

Mgr. Ladislav Fajmon